Netbox vs. koronavirus – filmové a pohádkové kanály zadarmo

Reklama

Brněnský Netbox vychází vstříc rodičům s dětmi, které mají neplánované volno ze školy. Uživatelům televize Kuki zapne bezplatně pohádky pro děti, uživatelům internetu pak aktivuje televizi Kuki. 

Netbox udělla vstřícné gesto směrem ke svým zákazníkům. Pokud máte aktivní službu internetové televize Kuki, zpřístupní vám placené seriály a filmy pro děti. Pokud máte internet, zapne bezplatně internetovou televizi Kuki.  „Oba kanály najdou lidé ve své nabídce televize Kuki. Všechny pořady pro děti jsou pak přímo v sekci seriály, a to na předních pozicích, kde jsou označené jako dárek,“ doplnil Lukáš Pazourek z Netboxu.

„Situace je komplikovaná jak pro děti, které přijdou o svůj každodenní program, tak pro jejich rodiče. Ti musí jednak pečovat o své potomky, jednak mnohdy z domu pracovat. Aby se děti doma nenudily, zpřístupníme jim víc než pět desítek zábavných pořadů, mezi kterými nebudou chybět klasické večerníčkové příběhy nebo seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě. A pro rodiče pak máme dárek v podobě bezplatného přístupu k jinak placeným filmovým kanálům Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Snad tím alespoň trochu přispějeme ke zmírnění napětí ze současné situace,“ uvedl Pazourek.

Reklama