Nokia 808 Pureview: už ji máte? A co příslušenství?

Reklama

Špičkový fotomobil sbírá ocenění a pochvaly za své fotovýtvory a možná už neváháte a pořídíte si ji také. Nástupkyně N8 se Symbianem Belle doprovází pár kousků zajímavého příslušenství, takže z čeho vybírat?

Nokia 808 Pureview sice už má být nějakou dobu na pultech obchodů, jak jsme informovali za oficiální cenu 15 990 Kč, k sehnání je však zatím u Electroworldu a to podle informací na webu jen na prodejnách. V minulých dnech šly koupit všechny varianty, nyní vidím pouze černou.

Jak fotí a natáčí Nokia 808 Pureview? Podívejte se v našem článku.

Nedočkaví zájemci o mobil si už nyní můžou pořídit příslušenství, které se k novince bude náramně hodit. Nabídka obsahuje ochranné pouzdro, pozornost budí držák na trojnožku, hodit se bude přenosná i autonabíječka, také handsfree.

Nokia 808 Pureview

Rozměry: 124 × 60 × 14 mm, 169 g
Displej: 4″, 360 × 640 bodů, 16 mil. barev, AMOLED
Procesor, systém: 1300 MHz, Symbian
Paměť, úložiště, karta: 512 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack HDMI
Fotoaparát: 41 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Nokia 808 PureView v českých e-shopech: 14 390 Kč – 18 661 Kč (Zdroj: Heureka.cz, 1.8.2012)

Pouzdro Nokia CC-3046 černé a červené

Pevný kryt je zajímavý hlavně odnímatelným chráničem objektivu, který visí na pouzdru při focení. Samozřejmě je těsně natvarován na konstrukci přístroje a nebrání žádným tlačítkům a konektorů v obsluze. Kryt není předražený a červená barva se určitě povedla.

Pouzdro Nokia CC-3046 černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Nokia CC-3046 červené lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>Držák Nokia HH-23

Pogumované čelisti tohoto držáku pevně sevřou telefon a pak jej můžete v klidu namontovat na libovolný stativ nebo alespoň trojnožku. Bohužel jsem tento držák zatím nenašel v nabídce českých obchodů, tak se třeba dočkáme.

Nabíječka Nokia DC-16

Stylová barevná nabíječka dokáže nabít jakýkoliv telefon, v balení je krátký microUSB kabel. Díky USB snadno připojíte i delší. Vnitřní akumulátor má kapacitu kapacitu 2 200 mAh, dobijete jej z počítače nebo ze sítě.

Nabíječka Nokia DC-16 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Handsfree Nokia BH-221

Tohle bezdrátové handsfree k Pureview náramně ladí. Obsahuje OLED displej, klávesy přehrávače i hovory, nechybí špuntová sluchátka. Na displeji spatříte jména ze seznamu kontaktů, hudba nebo hovor může trvat až 7 hodin v kuse!

Nokia BH-221 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Bezdrátový hudební přijímač Nokia MD-310

Zajímavý kousek příslušenství jsme testovali, více si přečtěte v našem článku. Přes bluetooth lze snadno přenést hudbu z mobilu do domácí Hi-Fi sestavy, jde to i přes NFC. Samozřejmostí jsou bezztrátové kodeky, více v uvedené recenzi.

Nokia MD-310 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Reklama