Nokia inovuje tři úspěšné loňské modely

Reklama

Výrobce telefonů Nokia HMD Global pokračuje v tažení na trhy tím, že vylepšuje stávající nabídku. Společným znakem je zaoblený design, čistý Android, lepší procesory a cenová dostupnost. Který se líbí vám?

Nové modely Nokií přicházejí opět s čistým Androidem, přesná dostupnost barevných variant a koncové ceny se ještě budou upřesňovat.

Nokia 2.1

U nejlevnější novinky se zvětšil displej na 5,5 palců a dokonce má o 50 % rychlejší procesor. Využití jistě najdou duální reproduktory a 8Mpx fotoaparát, dostupný telefon se chlubí i baterií s velkou kapacitou 4 000 mAh. Dostupná bude v měděné, stříbrné a modré barvě.

Nokia 3.1

Hliníková konstrukce je na první pohled stylová, displej narostl na 5,2 palců a po okrajích je zkosený ve stylu 2.5D a ještě ho chrání Gorilla Glass 2. Opět tu máme výkonnější procesor díky 8 jádrům a tak má být o 50 % rychlejší. Fandy focení potěší 13Mpx snímač na zadní straně. Telefon snad koupíme i u nás ve třech barvách – modré, černé a bílé, navíc si vybereme z variant 2 GB RAM/16 GB vnitřní paměť nebo 3 GB RAM/32 GB paměti.

Nokia 5.1

Jeden kus hliníkové slitiny má uhranout zájemce o stylový a rychlý telefon, opět se mírně zvětšil displej na 5,5 palců. Procesor má o 40 % výkonu navíc, vylepšen byl zadní 16Mpx fotoaparát. Výrobce pošle do prodeje tři varianty – měděnou, černou a modrou. Podobně jako u modelu 3.1 bude na výběr z variant 2 GB RAM/16 GB vnitřní paměť nebo 3 GB RAM/32 GB paměti.

Reklama