Nokia Lumia 610 a barevné příslušenství na živých fotkách

Reklama

Nokia včera představila svůj smartphone s Windows Phone, model Nokia Lumia 610. Bude se jednat o první telefon s novou verzí Windows Phone Tango. Podívejte se, jak vypadá naživo, a jaké zajímavé příslušenství k němu seženete.

První rychlé informace o českém představení Nokie Lumia 610 najdete v našem včerejším článku. Připomínám, že telefon se začne od června prodávat v obchodech, od července pak pravděpodobně u všech operátorů za cenu 5 990 Kč. K dispozici bude bílá, tyrkysová, purpurová a černá varianta.

A takto vypadá tyrkysová varianta zblízka. Nokia Lumia 610 bude v době uvedení prvním telefonem, který poběží na operačním systému Windows Phone ve verzi Tango (neplést se současnou verzí Mango).

Pokud vás barva po čase omrzí, můžete si na telefon navléknout jinak zbarvený pryžový návlek.

Také tyto návleky budou k dispozici v několika barevných variantách. Je jen na vás, zda svůj telefon sladíte do stejného odstínu, nebo zkusíte experimentovat.

Dále si můžete pořídit různobarevná sluchátka Monster, která jsme pro vás testovali už v souvislosti s předchozími modely Lumií. Připomeňte si proto starší články o Purity Stereo Headset a Purity Stereo Headset HD. Pokud jsou pro vás sluchátka příliš soukromá, pořiďte si některou z barevných variant NFC reproduktorů Play 360.

Reklama