Nokia Lumia 710 a Nokia Lumia 800 zítra startují prodej!

Reklama

Očekávané datum zahájení prodeje nových Lumií se přiblížilo na dosah. Počátek února se tak ponese v duchu nákupů nových Nokií ve všech dostupných barvách a to ve vybraných obchodech po ČR a na internetu. Kde koupit Lumie levněji?

Nokia Lumia 710 a Lumia 800 startují prodeje současně s podporou reklamní kampaně, které jste si určitě všimli i ve vašem okolí (v Brně obsadila Nokia Lumia snad všechny citylighty). Počínaje 1. únorem si novinky koupíte na internetu v obchodech všech operátorů. Dnes je o Lumiích zmínka pouze na e-shopu O2. Volný prodej bude k dispozici v obchodech Alza.cz a Electroworld.cz.

Psali jsme o Lumiích

Nokia Lumia 800: čistá krása (preview)
Nokia Lumia 710 a 800 v ČR: zvolte správné příslušenství
Rodina Nokia Lumia: tři sestry se představují, která je nej?
Nokia Purity Stereo Headset by Monster: z jiné dimenze (recenze)

Velké dodávky směřují do značkových prodejen Nokia Store v Praze (Palác Flora, OC Smíchov) a v Brně (OC Olympia). Na webu brněnského obchodu si můžeme přečíst, že pokud si při nákupu Lumie necháte vykoupit na protiúčet starý telefon, dostanete dalších 20 % stanovené výkupní ceny navíc. Můžete tak ušetřit pár stokorun i tisícovek podle toho, jaký telefon v jaké stavu donesete.

Telefony se budou prodávat hned ve všech barevných variantách, takže se budete rozhodovat mezi černou, modrou a růžovou u Lumie 800; pro Lumii 710 platí černá, modrá, bílá, růžová. Cenovky jsou u všech prodejců nastaveny shodně, 7 990 Kč za 710 a 12 490 Kč za 800.

Nokia Lumia 710 8GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 800 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama