Nokia Lumia 900 z rukou Batmana míří k vám

Reklama

Očekávaná vlajková loď finského výrobce byla doručena přímo z rukou legendárního superhrdiny. Fanoušci se mohou těšit na gravírovaný povrch konstrukce, speciální aplikace a obsah. Zájemců však může být jen stovka.

Nokia Lumia 900 byla včera stylově představena v 27. patře v restauraci Aureole na Pankráci, přičemž jeden přístroj snesl z nebe samotný Batman. Nokia pojala představení velkolepě, akci dodali důležitost zástupci Nokie i Microsoftu, kteří zdůraznili důležitost modelu Lumia 900 a funkcionalitu Windows Phone 7.8 pro stávající mobily s Windows Phone 7.5.

Související články

Nokia kromě oficiálního zahájení prodeje představila speciální edici telefonu v batmanovském stylu, jde o edici The Dark Knight Rises, která souvisí se stejnojmenným filmem, který přijde do ČR v červenci. Edice s Batmanem bude k mání v 18 zemích světa a české zastoupení Nokie ji dokázalo protlačit i k nám, alespoň v omezeném množství 100 kusů. Tyto Lumie obsahují videa, tapety, odpočet k zahájení promítání filmu i GPS hru Gotham City Game od vývojářů z Foursquare, ovšem největším tahákem bude gravírovaný symbol netopýra na zadní straně mobilu. Batmanovské Lumie stojí stejně jako ty normální, tedy 13 990 Kč a půjde je koupit ve značkových prodejnách v Praze, Brně, u vybraných partnerů a u Vodafonu. Dá se předpokládat, že stovka kusů zmizí během pár dní.

Temný rytíř a Nokia

Windows Phone 7.8 na videu

Reklama