Nokia MD-11: jeden reproduktor hudbě vládne (příslušenství)

Reklama

Hledáte výkonný reproduktor k telefonu, který by ozvučil místnost? A co byste řekli rovnou na dva? Nokia už nějakou dobu nabízí drobný externí repráček s možností propojení s dalšími. Více kusů už zajistí rachot.

Nokia MD-11 je přenosný monoreproduktor malých rozměrů, který dostal odolnou plastovou konstrukci a výrobce jej oblékl hned do několika barev. V obchodech jej tak spatříte v černé, bílé, modré a červené barvě. Mřížka ukrývá 35mm neodymiový měnič, který čeká na hudbu z připojeného zařízení. Díky kabelu s 3,5mm jackem to může být telefon nebo MP3 přehrávač. Kabel měří půl metru a dá se omotat kolem základny repráčku.

MD-11 funguje na „mikrotužkové“ AAA baterie, které se vloží ze spodní strany, tamtéž se nachází poutko k zavěšení. Výrobce hovoří o 50 hodinách poslechu hudby, nepochybně záleží na hlasitosti a dalších okolnostech. Velkým trumfem drobného příslušenství je možnost spojení s dalším takovým repráčkem. Jednoduše jej připojíte přes 3,5mm jack a příslušný jack na těle. I při koupi dvojice reproduktorů nepřijdete o velký obnos peněz a o to více si hudbu užijete, mohu doporučit.

Technické parametry:

  • Rozměry: 77 × 77 × 50 mm, 150 g
  • Barvy: černá, bílá, modrá, červená
  • Připojení: 3,5mm jack, 52 cm kabel
  • Napájení: 3× AAA, až 50 hod výdrž
  • Výkon: 3 W, 35mm měnič
Nokia MD-11 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama