Nokia Sleeping Screen: oživte pohaslý displej (recenze Symbian aplikace)

Reklama

Už vás nebaví tmavý displej vaší uzamknuté Nokie a rádi byste viděli aktuální čas? Tato aplikace to umí a zvýrazní i nové události a datum prostřednictvím grafických prvků.

Nokia Sleeping Screen patří mezi aplikace, které se postarají o tuning pohotovostního displeje, když je zrovna uzamknut proti stisknutí. Aplikace funguje jako spořič s několika nastaveními. Vybrat si můžete jedno z desíti grafických témat nebo nově si vyrobit jedno své z nějaké fotografie.

Dvě témata obsahují velké digitální hodiny, které doplňují animované symboly nových událostí, ať už jde o připomínku události, hovor nebo zprávu. Osm zbývajících dostaly přírodní motivy s listy, motýli, stromy, zbylo i na budovu a zeměkouli. Grafické prvky se v tématech mění, na řadu přijdou vážky, pavouci apod. Právě u těchto témat lze zvolit styl hodin a rozmístění ikon se zprávami, upomínkou a hovory.

Aplikace nabízí automatické přepnutí displeje do nočního režimu s nerušivými červenými číslicemi a to ve zvoleném časovém úseku, např. 22:00 – 6:00 hod. Tuto funkci používat nemusíte, pokud vám nevadí zářící displej mobil u postele. Nokia Sleeping Screen podporuje přetáčení do horizontální polohy. Aplikaci používám již řadu měsíců a jsem s ní spokojen, jde o praktického pomocníka, hlavně chválím noční režim hodin.

  • Cena: freeware
  • Operační systém: Symbian
  • Odkaz ke stažení: Nokia Obchod

Reklama