Nová Mobilní samoobsluha: ovládněte Vodafone přes prohlížeč

Reklama

Vodafone přichystal novou verzi samoobsluhy pro pohodlnější přístup hlavně z dotykových mobilů. Design se sladil s aplikací Můj Vodafone, nabízí všechny funkce včetně Chytrého přehledu, čerpání FUP a dalších. Z domova i zahraničí se do ní připojíte zdarma!

Mobilní samoobsluha je internetová služba, kterou navštívíte z mobilu zadáním adresy ms.vodafone.cz. Služba navazuje na inovovanou bezplatnou aplikaci Můj Vodafone, kterou si do chytrých mobilů doinstalujete. O aplikaci Můj Vodafone pro Android a iOS jsme již psali. Operátor tímto poskytuje další možnosti přístupu ke správě vašeho telefonního účtu.

Po přihlášení na ms.vodafone.cz se ocitnete na rozcestníku, kde můžete pokračovat na Nastavení služeb, Vyúčtování a přehledy, Osobní údaje.

V Nastavení služeb mimo jiné zkontrolujete váš tarif i nastavení zabezpečení. Zajímavější položkou je Vyúčtování a přehledy. Tady totiž najdete dokonalou kontrolu spotřeby FUP limitu i dosavadní útratu. Dozvíte se, kolik operátorovi dlužíte na fakturách a další FUP si hned můžete objednat. Nastavení se týká i FlexiStropu a FlexiLimitu.

Reklama