Nová řada Realme 7 se představí už 7. října

Reklama

Novinky do předvánoční střední třídy – činský výrobce uvede hned dva modely, které mají zaujmout bezdrátovým nabíjením a kvalitním fotoaparátem.

Realme chce zaujmout pevnou pozici ve střední třídě a tak si to pojistí hned dvěma modely Realme 7  a Realme 7 Pro. Realme 7 Pro podporuje 65W nabíjení SuperDart – za 34 minut nabije baterii na 100 %, kapacita je 4 500 mAh. Lepší z dvojice dále dostal 64Mpx Sony fotoaparát s nočním režimem, vepředu je pak 32 Mpx selfie. Android 10 zajistí procesor Snapdragon 720G, potěší velikost displeje 6,4″ i špičková technologie obrazu Super AMOLED.

Dalším rychlíkem v nabíjení je i Realme 7, ten má 30W nabíjení pro kapacitu baterie 5 000 mAh. První informace hovoří o měsíční výdrži v pohotovosti! Pro pařany je připraven herní procesor MediaTek Helio G95, fotí se 48 Mpx a selfie kamerka má 16 Mpx. „Série realme 7 ztělesňuje ducha celého realme. Je to skok vpřed. Míří výš, posouvá hranice a udržuje nás motivované. Série realme 7 je především o výkonu, designu a o kvalitě – přesně to, co od nás očekává našich 45 milionů uživatelů po celém světě. Jako nejrychleji rostoucí společnost na světě vyrábějící smartphony se těšíme na uvedení řady realme 7 v Evropě,“ řekl Madhav Sheth, viceprezident a CEO realme pro Evropu a Indii.

Reklama