Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro – totální ticho a špičkový zvuk

Reklama

Další generace FreeBuds dokazuje, že výrobci záleží na kvalitním poslechu. Vylepešení obsahuje ergnomie konstrukce, zvětšily se měniče, narostl počet mikrofonů. Máme tu nový hit bezdrátového poslechu?

Huawei FreeBuds Pro jsme viděli na online prezentaci novinek společně s hodinkami Huawei Watch GT2 a hodinek Fit Watch. Sluchátka navazují na modely Freebuds a skvělé Freebuds 3I. Opět tu máme designově atraktivní sluchátka v nabíjecím otevíracím pouzdru, sluchátka kombinují hranatější tvary s těmi zaoblenými. Sluchátka vydrží 4,5 hodiny na jedno nabití hrát, s pouzdrem pak celkem 20 hodin (16 hodin hovorů). Design FreeBuds Pro ladí nejen oku, ale hlavně uším pro pohodlné nošení. Stejně jako model FreeBuds 3I i FreeBuds Pro mají silikonové nástavce pro zajištění v uších.

Upravená konstrukce sluchátek uvolnila prostor pro větší měniče, tady jsou v průměru 11 mm pro ještě kvalitnější poslech. Navíc se vešly tři mikrofony pro dokonalé zachytávání hlasu na hovory a boj s okolním hlukem. I během poslechu lze slyšet hovor lidí kolem nebo ruchy města, stačí zvolit ambientní mód. Aktivní rušení hluku ANC zvládne odmazat až 40 dB ruchů, takže se sluchátky vás nebude nic rušit. V doprovodné aplikaci v mobilu můžete nastavit funkce pro potažení a poklepání prstů po povrchu sluchátek, přepnete skladbu, ztišíte hudbu apod.

P5i koupi FreeBuds Pro se můžete rozhodnout podle barvy – na výběr bude černá, bílá a nově stříbrná varianta, všechny za 4 999 Kč od 19. října, u nás u běžných prodejců a na firemním shopu shop.huawei.com.

Reklama