Nové hodinky TicWatch Pro 3 GPS a TicWatch GTX – pro odolné majitele

Reklama

Hned dva modely chytrých hodinek přibyly na předvánoční trh – TicWatch se chlubí vyšší odolností, nižší hmotností a hlavně hromadou senzorů a funkcí.

TicWatch Pro 3 GPS

Dražší a lépe vybavený model s doporučenou cenou 9 990 Kč se řadí na špičku, odolnost IP68 je samozřejmostí, stejně tak perfektně čitelný Retina AMOLED displej s velikostí 1,4 palců. Novinkou je procesor Snapdragon Wear 4100 s vyšším výkonem pro systém Wear OS, nechybí vestavěný GPS modul. Senzorová výbava počítá s měřením kyslíku v krvi SpO2, vyhodnocuje se tep, doporučují dechová cvičení, neujdou data z kvality spánku. Pro sport se hodí měření nadmořské výšky, spousta tréninkových režimů, včetně plavání. Výrobce zdůrazňuje 72 hodin výdrže, tedy asi 3 dny v kuse na jedno nabití, což třeba konkurence Honoru nebo Huawei hravě překonává. Zajímavou funkcí je jsou dva možné displeje – technologie Dual Display 2.0 – dá se volit zobrazení jednoduchého displeje nebo s pokročilými informacemi. Pro zájemce je tu info, že v lednu budou hodinky o 1 000 Kč levnější.

TicWatch GTX

Spořivějším sportovcům postačí  model TicWatch GTX, s cenou jen 1 890 Kč. Neobsahují operační systém Wear OS, jde o tradiční fitness doplněk, který se tváří jako hodinky. I tak změří spánek, fyzickou aktivitu, je tu odolnost IP68. S výdrží je to už lepší, na nabití dají 7-10 dní.

Už jsme testovali civilnější verzi hodinek výrobce – přečtěte si recenzi TicWatch C2+

Reklama