Nová řada Honor 50: stylový návrat s podporou Googlu

Reklama

V Číně se odehrála premiéra nové řady Honoru, která láká na stylový design, zaujme tak při pohledu na zadní stranu s fotoaparáty, kde objevíme symboliku prstenů.

Honor 50 je nová série telefonů s Androidem 11, nadstavbou Magic UI 4.2 a hlavně podporou Google aplikací. Aktuálně se začínají prodávat v Číně, dočkáme se ale také v Evropě a na českém trhu. Honor 50 a Honor 50 Pro mají 4 zadní fotoaparáty – 108Mpx hlavní snímač, 8Mpx šikoroúhlý snímač, 2Mpx makro snímač a 2Mpx pro bokeh efekty/záběry hloubky scény. Výrobce slibuje prvotřídní záběry a tak se určitě máme na co těšit. Pro doplnění, vepředu se fotí duálně – 12+32 Mpx se záběrem 100 stupňů.

Novinky mají velké displeje zkosené k okrajům – Honor 50 dostal 6,57 palců a Honor 50 Pro větší 6,72 palců, vše s taktem 120 Hz.  Honor zmínil až miliardu možných barev, vysoký kontrast, podání barev a věrnost. Dobrou zprávou je výkonné rychlonabíjení, levnější Honor 50 má 66 W a model Pro dokonce 100W nabíjecí proud. Energie se hodí pro zásobování procesoru Qualcomm Snapdragon 778G 5G a grafiky Turbo X, komponenty se chladí inovativním systémem duální VC, Honory mají být vhodné pro mobilní pařany a časté focení bez nějakého přehřívání.

 

Reklama