Nové příslušenství Samsungu: bluetooth stylus a MP3 přehrávač

Reklama

Samsung připravil vylepšený stylus pro spojení s tabletem Galaxy Note, dokonce se s ním dá telefonovat. Přehrávač S Pebble patří mezi doplňky Galaxy S III, z nějž jej dobijete a hlavně nahrnete hudbu v MP3 .

Samsung BT S Pen je bluetooth stylus, který dostal mikrofon, reproduktor a ovladač hlasitosti. Kromě psaní pod displeji jej tak použijete jako netradiční sluchátko k mobilu. Tohle spojení se bude hodit majitelům Galaxy Note, který má slot na SIM. Určitě však S Pen půjde použít s jiným telefonem. S Pen má vzhled většího pera, na výšku má 177 mm; prodávat se bude pouze v bílé barvě za 1 499 Kč.

Parametry Samsung BT S Pen

  • Materiál: polykarbonát
  • Rozměry: 115 × 177 × 33 mm, 21 g
  • Nabíjení: microUSB
  • Bluetooth: 3.0, handsfree, headset
  • Doba hovoru, pohotovostní doba: 3/130 hod
  • Výbava: mikrofon, vibrace, spárování s více přístroji

Samsung BT S Pen na videu Engadget.com

Samsung S Pebble je jednoduchý MP3 přehrávač, který má 4GB vnitřní paměť. Výrobce zřejmě usoudil, že při poslechu hudby je škoda plýtvat energií smartphonu a tak vymyslel tento extra přehrávač. Díky klipsu jej uchytíte na oděv, kromě ovládacích tlačítek obsahuje LED k indikaci stavu baterie. V balení jsou samozřejmě sluchátka a hlavně kabel (microUSB – 3,5mm jack), kterým jej spojíte s Galaxy S III a nakopírujete hudbu, také z něj dobijete baterii. Přehrávač se nedá nijak spojit s počítačem. Výdrž na poslech se udává na 17 hodin. S Pebble se bude prodávat v modré a bílé barvě za 1 359 Kč.

Reklama