Nové Samsungy naživo z Milána [fotogalerie]

Reklama

Minulý týden jsme se byli v Miláně podívat na novinky řady Galaxy A. Dočkali jsme se řady modelů, některé jsme již znali a jeden překvapil otočným fotoaparátem. Jak bylo na místě?

V Miláně se konal Galaxy Event s představením telefonů Galaxy A. Oficiální akce hostila stovky lidí nejen z řad novinářů, na místě jsme viděli video stream ze souběžně konané akce v Asii, a nakonec došlo i na osahání novinek na stolech. U telefonů zaujaly nové barevné provedení, hlavně oranžová se hodně povedla, stejně tak modrá s odlesky. A model A80 s otočným fotoaparátem je malou revolucí, podívejte se na video z místa.

Samsung Galaxy A80

Hladký plast velmi dobře chytá otisky, takže telefon bude nutné leštit. Výsuvná konstrukce fotoaparátu pracuje bezvadně a hlavně rychle, motorek jde v tichu velmi dobře slyšet. Během prvního osahání jsme zjistili, že fotoaparát se vysouvá/zasouvá dvojitým stiskem bočního tlačítka, což je asi rychlejší a pohodlnější než ťukat do ikony předního  snímače v aplikaci na focení.

Galaxy A80 – otočný fotoaparát naživo

Samsung Galaxy A50 a A70

Opět hladké plasty, ovšem s barevným tónem. Telefony jsou naživo atraktivní po stránce vzhledu, v ruce se drží velice příjemně díky zaobleným hranám a příjemné hmotnosti. Opět je třeba počítat s tím, že  povrch plastů chytá otisky a tak po chvíli nevypadají reprezentativně.

Reklama