Novinky Huawei: Safírové hodinky, fitness trenér a sluchátka s ANC

Reklama

Pondělní online představení Huawei ukázalo slibované produkty pro podzimní trh. Pokud na ruce dosud nemáte chytré hodinky, pak o nich začnete uvažovat.

Huawei nás nositelnou elektronikou zásobuje průběžně každý rok, loni jsme byli spokojení s megavýdrží hodinek Huawei Watch GT2, poté jsme byli svědky evoluce kvalitních bezdrátových špuntů s aktivním rušením hluku Huawei Freebuds 3 do vynikajícího modelu Freebuds 3i s vyměnitelnými koncovkami. V rámci uvedení novinek tak výrobce hraje na známou notu – výdrž, design, sportovní funkce a u sluchátek výborný zvuk podpořená aktivních tichem.

Hodinky Huawei Watch GT2 Pro

Nový model hodinek to hraje hlavně na designovou notu. Takové hodinky se nemusíte vzít třeba večer do divadla nebo na obchodní jednání. Nové jsou materiály, sklíčko AMOLED displeje chrání safírové sklíčko. Hodinky koupíme v odlehčené variantě v titanu. Na zadní straně je vždy keramika, přes kterou nově lze hodinky nabíjet na jakékoliv Qi nabíječce, konečně jsme se zbavili nutné nabíjecí kolébky! Výdrž 14 dní je zaručena.

Hodinky mají v průměru 44 mm, pásek standardních 22 mm na šířku, dá se vyměnit v hodinářství za jiný. Kromě titanového můžete mít hodinky se silikonovým nebo koženým, dle varianty.

V rámci funkční výbavy se objevují známé funkce, desítky sportovních režimů pro měření vč. záznamu GPS trasy, dále monitoring spánku, okysličení krve, zobrazení notifikací apod. Stejně jako u předchozího modelu se dá z hodinek telefonovat, pokud jste v bluetooth dosahu mobilu. Paměť 4 GB v hodinkách pojme nějakou hudbu, můžete si běhat bez mobilu a poslouchat ji do spárovaných sluchátek.  Všechny funkce, ciferníky a statistiky najdete opět v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2 Pro půjdou do prodeje od 5. října 2020 za doporučených 7 999 Kč. Pokud je koupíte v předprodeji do 4. 10, dostanete čpunty FreeBuds 3i v bílé barvě zdarma. 

Hodinky Huawei Fit Watch

Fitness fanouškům by měl pro monitoring jejich aktivity stačit i tyto nové hodinky s protaženým AMOLED displejem. Nabízí se 130 typů ciferníků, různé barvy pásků, výdrž až 10 dní v kuse, monitoring 96 sportů, senzor okysličení krve i GPS modul. Stejně jako hodinky GT2 Pro výše se nastavení a funkce řídí v aplikaci Huawei Zdraví. Hodinky Huawei Fit Watch jsou levnější, už za 2 999 Kč.

Sluchátka Huawei Freebuds Pro

Vyhlížený model kvalitních bezdrátových bluetooth sluchátek přináší technologické inovace. ANC (aktivní rušení hluku) umí vymazat 40 dB hluku kolem a ponořit uši do ticha. Zvětšil se měnič na 11 mm pro kvalitnější podání hudby, jsou tu tři mikrofony pro propouštění zvuků do uší, když potřebujete zrovna něco slyšet.

Součástí sluchátek je pouzdro s nabíjením, přidá 20 hodin poslechu. Jinak sluchátka zvládnou 4,5 hodiny hrát v kuse. Kromě bílé varianty se objeví černá a hlavně stylová stříbrná. Cena je stanovena na 4 999 Kč. 

 

 

Reklama