O2 a Coca-Cola dávají 10 minut na volání

Reklama

Pokud si o prázdninách koupíte půllitrovou lahev Coca-Coly, najdete pod víčkem kód obsahující deset volných minut pro předplacené karty O2. Operátor tak navazuje na úspěšnou akci, při níž o loňských prázdninách rozdával pod víčky kredit.

Od 1. července bude fungovat stránka www.10minutvolani.cz, na kterých můžete zadat kód umístěný na spodní straně víčka všech půllitrových lahví Coca-Cola Original, Light i Zero. Následně vám bude na dvě zvolená čísla v síti O2 přičteno po pěti minutách, musí se ale jednat o předplacené karty. Jinak řečeno, dostanete od operátora deset minut, o které se můžete s někým podělit.

Pro ty, kteří ještě O2 kartu nemají a chtějí se akce zúčastnit, připravilo O2 výhodné dvojbalení předplacených karet. V jednom balení za 150 Kč tak zákazníci najdou vždy dvě SIM karty – jednu s kreditem 150 Kč a druhou s kreditem 50 Kč. Tyto karty jsou již nyní v prodeji v řetězcích Tesco, Spar a Billa a dále v síti trafik Relay.

Tím však letní zážitky nekončí: v akci O2 a Coca-Cola se navíc každý týden hraje o jeden telefon Samsung Galaxy S4. Zúčastnit se je jednoduché – po zadání kódu stačí odpovědět na soutěžní tipovací otázku a být nejblíže správné odpovědi.

Reklama