O2 dává ke dni dětí 40% slevy na knížky z O2 Knihovny

Reklama

O2 Knihovna připravila k Mezinárodnímu dni dětí 40% slevu na většinu elektronických titulů z nabídky nakladatelství Albatros a Fragment, které potěší nejen dětské čtenáře.

Sleva platí celý týden, tedy od 1. do 7. června. Knížky ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Čtenáři je najdou v kategorii Slevy. Stačí pár kliků a vaše děti se mohou ponořit do světa fantazie a dobrodružných příběhů. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Váš oblíbený titul můžete zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay nebo na fakturu. Knihy najdete v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu o2knihovna.cz.

Z nabídky Albatrosu si mladí čtenáři zamilují pokračování úspěšného titulu Tajemství jeskyně pokladů s názvem Ve staré cihelně se svítí od Petra Huga Šlika nebo Strašidelné Česko od Nikoly Staňkové; nejmenší děti zase ocení Na velrybě od Petra Chudožilova.

Fragment je dalším významným nakladatelstvím dětských knih, jehož tituly také najdete se 40% slevou v O2 Knihovně v prvním červnovém týdnu. Dívky si užijí například humoristický román Namazaným dolů od Nikoly Valové, malým strašpytlíkům mohou rodiče před spaním přečíst Já už se nebojím od Elisendy Roca, všechny věkové kategorie potěší příběhy z vesmíru Vesmírné putování komety Julie od Hany Lehečkové.

Reklama