O2 dává všem neomezená data na měsíc

Reklama

O2 se rozhodlo propagovat svoji mobilní síť, kterou přejmenovalo z Chytré na Inteligentní. Svým zákazníkům proto dává měsíční balíček neomezených 5G dat a k tomu bezpečnostní služby.

Vyzkoušet si maximální dostupnou rychlost tak mohou od dubna do konce května všichni zákazníci O2, kteří využívají některý z vybraných tarifů řady FREE+, NEO nebo YOU. Nemusí být přitom nutně v pokrytí 5G, neomezená data jim budou fungovat i na síti starší generace. Spolu s neomezenými daty získají také službu O2 Security, která jejich telefon ochrání před nejčastějšími kybernetickými hrozbami objevujícími se na internetu.

Po uplynutí 30 dní se balíček s neomezenými daty sám vypne. Od této chvíle pokračuje v čerpání dat podle parametrů původního tarifu. Před koncem akční nabídky obdrží zákazník také informační SMS týkající se služby O2 Security. Ta bude po uplynutí 30 dní zpoplatněna částkou 39 korun měsíčně. Pokud o ni nemá zákazník zájem, může si ji kdykoli vypnout.

Nabídka neomezených dat platí pro mobilní tarify pořízené samostatně i jako součást balíčku O2 Spolu. Vztahuje se na tarify FREE+ Modrý, FREE+ Stříbrný, FREE+ Bronzový, FREE+ Zlatý, NEO Modrý, NEO Bronzový, YOU 5G, YOU 20 GB, YOU NEO, Můj první tarif.

Opravdové 5G s rychlostmi, které dosahují až 600 Mb/s, mohou zákazníci vyzkoušet v celé Praze i vybraných městech a okresech východní Moravy, kde už proběhla rozsáhlá modernizace sítě. Kompletní obměnu radiových technologií pro 2G, 4G i 5G přitom zahájilo O2 v květnu loňského roku, dokončit ji v celé republice plánuje do konce roku 2024.

Reklama