O2 Extra výhody: všechny slevy pohromadě (aplikace)

Reklama

O programu O2 Extra výhody jsme psali v poslední době hned několikrát. Proč se ale věnovat jednotlivým slevám, když si můžete v mobilu pěkně prohlédnout všechny nabídky pohromadě. Stačí si nainstalovat tu správnou aplikaci.

Využíváte program O2 Extra výhody? Určitě jste tak četli naše články o možnostech slevy v McDonald´s nebo třeba o levnějším benzínu Agip. Chcete-li mít ale všechny slevy pěkně pohromadě, vyzkoušejte tuto aplikaci. Na základě určení vaší polohy vám nabídne všechny slevy, které se dají využívat v obchodech ve vašem nejbližším okolí.

Vybírat se dá také podle kategorií. Můžete prozkoumávat nabídky, které se týkají jídla, zábavy, nákupů, sportu, relaxace, cestování nebo služeb. Vše samozřejmě seřazené podle vzdálenosti od vaší pozice. Oblíbené slevy se dají ukládat i na pozdější dobu. U každé nabídky nechybí podrobnější informace, stačí si vybrat a pak zadat svoje telefonní číslo.

Extra výhody nabízejí skutečně širokou nabídku slev a díky mobilní aplikaci je máte všechny krásně na očích. I když si řada uživatelů v hodnocení stěžuje na malou rychlost aplikace a časté pády, my jsme podobnou zkušenost neměli. Možná je to ale také tím, že jsme ještě neaktualizovali na iOS 6.

Operační systémy: iOS 4.3 a vyšší, Android 2.2 a vyšší

Odkaz na stažení: Android, iOS

Cena: freeware

Reklama