O2 má čtyři nové tarify pro mladé

Reklama

O2 inovovalo svoje tarify pro mladé do 26 let. Ke zřízení nepotřebujete ISIC ani potvrzení o studiu, stačí nepřekročit uvedený věk.

Pro mladé lidi, kteří na mobilu tráví velkou část dne, je určený tarif YOU NEO s neomezenými daty, voláním i SMS. Právě ten bude v dubnu a v květnu za zvýhodněných 699 Kč měsíčně (poté 749 Kč). V tarifu YOU 20 GB nabízí O2 neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a k tomu 20 GB dat za 549 Kč. S nejlevnějším tarifem YOU 5 GB pak získá zákazník 5 GB dat a neomezené SMS za 399 Kč měsíčně.

Kromě toho O2 nabízí také Můj první tarif vhodný pro nejmladší uživatele, který zahrnuje 120 volných minut volání do všech sítí v ČR a 1 GB dat za 299 Kč měsíčně .

Pořízení tarifů YOU je podmíněno věkem, zájemce nemusí být studentem. K uzavření smlouvy tak stačí předložit průkaz totožnosti, podle něhož zákazník splňuje věkový limit do 26 let. V případě školáků a studentů mladších 18 let může tarif pořídit jejich zákonný zástupce.

Nové tarify uvede kampaň na sociálních sítí včetně Tik Toku. Tvářemi jsou členové kapely John Wolfhooker a Ben Cristovao.

Reklama