O2 má nejlepší Facebook a mobilní aplikaci

Reklama

O2 se chlubí hned trojicí zajímavých ocenění. V září reagovali jejich O2 Guru na Facebooku nejrychleji. Stránka na Facebooku navíc získala ocenění Web Top 100. A stejnou cenu si odnáší i mobilní aplikace shrnující Extra výhody pro zákazníky O2.

Podívejme se tedy na jednotlivá ocenění popořadě. Ze záříjového průzkumu společnosti SocialBakers vyplynulo, že O2 je z českých značek na sociálních sítích tou nejživější – aktivně odpovídá na největší množství dotazů svých zákazníků. O2 k tomu dodává, že na zodpovídání dotazů na Facebooku zaměstnává šest specializovaných O2 Guru, kteří v těch nejexponovanějších dnech zodpoví až dvě stovky dotazů.

Mají samozřejmě nepřetržité služby, komunikují se zákazníky a fanoušky i o víkendech a státních svátcích. Za celou dobu své existence zodpověděli O2 Guru už více než 40 000 dotazů ze všech typů sociálních sítí – Facebook, Twitter a Google Plus.

Stránka O2 na Facebooku získala navíc ocenění odborné poroty. V soutěži Web Top 100 obsadila s velkým náskokem první místo. Stejná soutěž oceňuje i mobilní aplikace, kde zase vyhrála aplikace O2 Extra výhody, která vyhledává nejbližší výhody z nabídky a zobrazuje je na mapě – včetně navigace. Vedle toho umožňuje zvolenou výhodu přímo na místě uplatnit u obchodníka.

Reklama