O2 má neomezenou předplacenku za 25 Kč denně

Reklama

O2 přichází s novým tarifem pro předplacené karty. Ocení ho hlavně ti, kdo mají mobil především na příjem, a k odchozím činnostem ho používají zřídka.

Kdo volá denně, nebo visí od rána do večera na mobilních datech, ten si samozřejmě pořídí neomezený tarif s paušálním poplatkem. Kdo volá jen občas, má už dnes předplacenou kartu, a často žehrá na vysoké minutové sazby.

Kompromisem by mohl být nový tarif od O2, který nabízí neomezenou spotřebu hovorů, zpráv i dat za 25 Kč na jeden den. Přesněji řečeno od okamžiku prvního využití mobilu do půlnoci daného dne. Pokud zavoláte babičce hned ráno, máte na čerpání neomezených služeb celý den, když si dáte na čas a poprvé se připojíte k mailu až v deset večer, budete mít neomezené služby jen dvě hodiny.

Zatímco počet hovorů a zpráv je v rámci Česka neomezen, datově můžete využít za daný den jen 200 MB. V případě vyčerpání denního datového balíčku se dají další data dokoupit za 19 Kč.

Ke každému dobití kreditu v hodnotě 300 Kč navíc zákazníci získají bonus 100 Kč. Bonus za dobití lze čerpat celkem 10x. Zákazníci si tak přijdou na bonusový kredit v hodnotě až 1 000 Kč.

SIM kartu si mohou zájemci objednat zdarma na webové adrese www.simzdarma.cz. Doručena jim bude bezplatně poštou v následujících pěti pracovních dnech.

Reklama