O2 má nové datové tarify na předplacenkách

Reklama

Také O2 se rozhodlo inovovat o prázdninách svou nabídku předplacených karet. Stejně jako ostatní, i O2 navýší hlavně datové limity. Vyžaduje ale také vyšší dobití.

Minimální výše dobití se zvyšuje na 300 Kč postupně na všech typech dobíjecích míst. Podle O2 stejně většina lidí touto částkou už dobíjí, takže to nebude žádná změna. Každý týden až do konce září O2 vylosuje ze všech takto dobíjejících několik výherců, mezi které rozdělí ceny v hodnotě 1.5 milionu týdně, celkem tedy 15 milionů. Vyhrát bude možné například chytrou televizi nebo chytrý telefon Samsung, tablet Lenovo, 1000 korun bonusového kreditu nebo předplatné O2 TV.

Dále O2 rozjelo nový e-shop DataManie.cz, kde lze zatím koupit limitovanou verzi předplacené karty, která nabídne datové přenosy s FUP 100 GB měsíčně za 300 Kč měsíčně. Od září se na tomto webu objeví další zajímavé datové novinky.

Předplacenky se dočkaly dvou nových tarifů. O2 GO NAPLNO za cenu 149 Kč měsíčně zahrnuje 50 volných minut volání, 25 SMS a 100 MB dat. V akci nyní zákazníci získají dalších 50 minut volání měsíčně zdarma. Zákazníkům, kteří více datují, je určený nový tarif O2 GO NAPLNO DATA PLUS se 2 GB dat, 100 minutami volání 25 SMS za 299 korun na měsíc. V akci nyní O2 dává další 1 GB dat měsíčně zdarma.

Reklama