O2 má nové tarify Datamanie

Reklama

O2 nabízí tři nové tarify Datamanie, jeden z nich bez přívlastku, jeden označený jako Neo, druhý jako Max. Odlišují se samozřejmě cenou, ale také maximální dostupnou rychlostí aobjemem dat, které v jejich rámci dostanete.

Tarif Datamanie obsahuje 100 GB dat s maximální rychlostí 5G. Běžně ho pořídíte za 449 Kč měsíčně, do konce ledna pak vyjde jen na 349 Kč. Pokud budete potřebovat telefonovat, za 15 Kč si můžete pořidit neomezené volání na den.

Vyšší tarif nese označení Datamanie Neo za 849 Kč/měsíc (do konce ledna za 699 Kč). Obsahuje neomezneá data v rychlosti až 20 Mb/s a 55 GB dat v roamingové zóně EU. Neomezené volání v Česku i Evropské unii je zdarma.

Nejvyšší tarif je označen Datamánie ROK a poplatek ve standardní výši činí 3 499 Kč, do konce ledna pak 2 999 Kč. Po dobu celého roku pak máte k dispozici až 1 000 GB dat, ovšem žádné volání ani zprávy. Tarif je tak vhodný spíše pro připojení notebooků nebo tabletů než pro vložení SIM karty do telefonu.

Po objednání na webových stránkách operátor O2 posílá SIM karty zdarma přímo do poštovní schránky. Tarify Datamanie zákazník aktivuje jednoduše v aplikaci Moje O2 tím, že nastaví pravidelnou platbu za tarif z platební karty. Díky tomu se bude zákazníkovi obnovovat tarif automaticky, a to každých 30 dní s výjimkou roční varianty. S tarify Datamanie a Datamanie NEO je možné využít i další služby, které jsou nad rámec tarifu jako například SMS, SMS jízdenky nebo mezinárodní volání. Platba za služby nad rámec tarifu se odečte z platební karty tehdy, když útrata přesáhne 50 Kč.

Reklama