O2 má nové tarify Neo+ a neomezená data na den zdarma

Reklama

Operátor O2 představil novou řadu tarifů Neo+, ve kterých dává všanc vyšší objemy dat. K tomu nabízí dle výše tarifu až pět dní, kdy můžete mít data úplně neomezená jak objemem, tak rychlostí.

Zákazník si sám vybere svůj den, který se mu nejvíce hodí, kdy si Data naplno zapne. Před přicházejícím létem se jedná o skutečně praktické tarifní vylepšení. Data naplno mohou být skvělým pomocníkem například během dlouhých cest autem nebo když potřebujete zabavit děti. Aktivace Dat naplno je možná přímo v aplikaci Moje O2.

A jaké jsou tarify Neo+? Neo+ Modrý stojí 599 Kč měsíčně, zahrnuje neomezené volání a SMS a k tomu přidává 4 GB dat. Data naplno máte k dispozici tři dny v měsíci. Neo Bronzový vás vyjde na 749 Kč měsíčně, kromě neomezeného volání a SMS nabídne 12 GB dat a pět dní Dat naplno.

Zbývající tři tarify mají data neomezená, co se týče objemu, ale zato limitovaná rychlostí. Všechny tři mají také neomezené zprávy a volání a 5 dní zrychlených Dat naplno měsíčně. Neo+ Stříbrný vychází na 949 Kč/měsíc a data frčí rychlostí až 10 Mb/s. Neo+ Zlatý má cenovku 1 149 Kč/měsíc a rychlostní omezení na 20 Mb/s. Nejvyšší Neo+ Platinový vás sice vyjde na 1 349 Kč/měsíc, ale data nijak rychlostně neomezuje. K tomu nabízí 300 min měsíčně na volání do zahraničí.

Všechny tarify lze kombinovat s dalšími službami a snížit tak jejich cenu. V kombinaci s účtem od Air Bank například dostanete každý měsíc 300 Kč zpět.

 

Reklama