O2 má nové tarify pro mladé

Reklama

O2 má v nabídce čtyři nové tarify pro mladé zákazníky, kteří ještě neoslavili 27. narozeniny. Kromě tří tarifů pro starší má jeden určený mladším dětem k jejich prvnímu mobilu.

K uzavření smlouvy stačí předložit průkaz totožnosti, podle něhož zákazník splňuje věkový limit. Ve vztahu ke školákům a studentům mladším 18 let může tarif pořídit jejich zákonný zástupce po předložení průkazu pojištěnce svého dítěte.

V tarifu YOU 20 GB nabízí O2 neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a k tomu 20 GB dat – to je objem, který postačí na běžné surfování každý měsíc. Za tento tarif mladí zaplatí 549 Kč měsíčně. Pro méně náročné zákazníky O2 připravilo tarif YOU 5 GB. Za uvedený FUP a 120 min do všech sítí si operátor řekne o 399 Kč měsíčně.

Pro mladé lidi, kteří na internetu v mobilu tráví velkou část dne, je pak určený tarif YOU NEO s neomezenými daty o rychlosti Optimal. Ten bude O2 nabízet za 749 Kč, v rámci akční nabídky ho všichni, kdo si ho pořídí během září, získají za 699 Kč měsíčně. Samozřejmě má nejen neomezená data, ale i veškeré zprávy a hovory.

Kromě toho O2 nově nabídne také Můj první tarif vhodný pro nejmladší uživatele. Tento tarif zahrnuje 120 volných minut volání do všech sítí v ČR a 1 GB dat. Rodiče těchto zákazníků zaplatí 299 Kč měsíčně.

K tarifům pro mladé patří také reklamní kampaň cílená na tuto skupinu. Prvním počinem v rámci spolupráce je nový singl „Návyková“, který Tome Prince připravil ve spolupráci s Benem Cristovao. Právě Princeho singl tvoří hudební složku chystaných spotů, Tome se stal i hlavní tváří. Spolu s ním se v kampani objeví i influencerka Tinka Tran a hostující Ben Cristovao.

Nový klip i nabídku podpoří O2 zejména na sociálních sítích, jako je Instagram, Youtube, nebo na platformě TikTok, kde plánuje jako první z českých operátorů kampaň spojenou s taneční challenge a dalšími aktivitami.

Reklama