O2 má nové tarify YOU pro mladé

Reklama

O2 vstupuje do nového školního roku s novou tarifní řadou YOU určenou zákazníkům od 6 do 26 let. Obsahuje neomezená data různých rychlostí a akční televizi na rok zdarma.

Nejnižší tarif se jmenuje YOU 3 GB, stojí 299 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte 120 minut volání do všech sítí, neomezené SMS do sítě O2, 3 GB dat rychlostí 5G a jeden den neomezených dat k tomu.

Ostatní tarify už mají neomezené volání a zprávy do všech sítí. YOU 10 GB  pořídíte za 499 Kč, uvedený datový objem stahujete rychlostí 5G a data naplno můžete užívat pět dní. YOU Neomezená data nabízí za 699 Kč/měsíčně data rychlostí 20 Mb/s a pět dní data naplno. V ceně je po dobu 12 měsíců O2 TV Air Modrá a HBO Max. Nejvyšší tarif nese název YOU Neomezená data 5G, stojí 899 Kč/měsíc a data stahuje rychlostí 5G. Služba data naplno funguje po celý měsíc. Televize na 12 měsíců je ve stejném rozsahu jako u předchozího tarifu.

Odměnu 300 Kč zpět na účet získají noví i stávající zákazníci Air Bank a O2, kteří budou aktivně jako nepodnikatelé využívat služeb obou společností. Tedy na účet vedený u Air Bank jim přijde alespoň 10 000 Kč měsíčně a zároveň budou z účtu v Air Bank hradit faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 Kč.

Reklama