O2 má nový TV Box

Reklama

Od 1. srpna nabízí O2 svým zákazníkům inovovaný set-top box. Stačí ho jen jednoduše připojit, a i z úplně obyčejné televize se stane multimediální centrum plné zábavy a užitečných aplikací.

O2 TV Box přináší zákazníkům funkce a vlastnosti domácího multimediálního centra. Nabídne HD i 4K rozlišení pro perfektně ostrý obraz a také HDR technologie pro lepší hloubku a kontrast barev. Díky Bluetooth je možné k O2 TV Boxu připojit bezdrátová sluchátka, gamepad, klávesnici i myš, to v případě, že zákazník využije set-top box třeba pro hraní her. Díky AndroidTV lze do O2 TV Boxu totiž stáhnout stovky aplikací včetně herních, YouTube, Spotify, HBO Max nebo i bohaté O2 Knihovny.

„Díky systému AndroidTV nabídne nový O2 TV Box možnost hlasového vyhledávání i ovládání, takže si snadno jen pouhým slovním pokynem zobrazíte počasí, pustíte film nebo vyhledáte cokoli v mapách. Nový set-top box má také vestavěný Chromecast, který dokáže jednoduše zrcadlit telefon nebo tablet, takže si zákazníci budou moci pohodlně na velké obrazovce prohlížet třeba fotky a videa.

Do O2 TV Boxu lze také připojit harddisk nebo USB flash disk. Připojit lze pomocí LAN kabelu nebo také bezdrátově, jen prostřednictvím Wi-Fi sítě. Cena nového O2 TV Boxu bude stejná jako u jeho předchůdce, tedy 4 140 Kč nebo 69 Kč měsíčně v případě, že se zákazník rozhodne pro splátky bez navýšení, které bude posílat v rámci svého vyúčtování. Samozřejmostí je i u nového O2 TV Boxu prodloužená záruka 5 let.

Reklama