O2 má opět předplacenku, u které se platí jen první minuta

Reklama

O2 přichází se staronovou předplacenkou Na!Dlouho, díky níž mohou zákazníci volat za cenu první minuty. Výhoda platí do vlastní sítě automaticky, při volání ke konkurenci musíte nejprve dobít alespoň 300 Kč.

Vše důležité již vlastně bylo řečeno v úvodu tohoto článku. Předplacená karta se jmenuje O2 Na!Dlouho a její základní parametry shrnuje následující tabulka z našeho Katalogu operátorů. Minuta volání je nepříjemně drahá, stojí dnes již nevídaných 5,90 Kč. Zato ji ale platíte jen jednou. Všechny další minuty v rámci jednoho hovoru jsou zdarma, přičemž hovor může podle standardů GSM trvat nejdéle hodinu (přesná doba závisí na konkrétní síti).

Do sítě O2 voláte za cenu jedné minuty v každém případě, do ostatních sítí jen tehdy, když jste v nedávné době dobili částkou alespoň 300 Kč. Od tohoto dobití pak výhoda platí po dobu třiceti kalendářních dnů.

O2 Na!Dlouho

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
SMS, MMS 1,90 Kč, 5,90 Kč
Doplňující informace Při volání do vlastní sítě se platí jen první minuta. Při volání do cizích sítí tato výhoda platí po dobu 30 dnů od 300Kč dobití.

Reklama