O2 má v Ústí nad Labem nové kanceláře call centra

Reklama

O2 výrazně renovovalo kanceláře svého call centra v Ústí nad Labem. Slibuje si od toho větší spokojenost zaměstnanců i jejich menší fluktuaci.

Moderní prostory, které O2 otevřelo v budově na Masarykově třídě, jsou uzpůsobené nejen pro samotnou práci, ale i setkávání s kolegy, pořádání nejrůznějších školení či workshopů. Zaměstnanci mají k dispozici několik pracovních zón, relaxační a coworkingové prostory, interaktivní zasedačky i malé klidové místnosti, kde mohou nerušeně pracovat nebo probrat pracovní záležitosti v malých týmech.

Každý tým má k dispozici svůj box – ergonomicky řešený pracovní prostor s moderním vybavením, nábytkem i interaktivní technikou, díky které mají všichni neustále přehled o tom, jak si jejich tým vede při odbavování zákaznických požadavků.

Návrhy připravili architekti ze studia room411.architects, se kterými O2 dlouhodobě spolupracuje a kteří pro operátora realizovali nové značkové prodejny nebo školicí centrum v Praze. Designerům se do prostor podařilo vnést více přirozeného světla i zeleně. Vzdušnějším prostorám dominují industriální prvky, strop zůstal otevřený a veškeré technologie přiznané. Černé kovové konstrukce v kombinaci s dřevěným nábytkem a pastelovými barvami tak vytváří příjemnou atmosféru připomínající severské interiéry.

Reklama