O2 na černý pátek zdublovalo slevy

Reklama

O2 přišlo se dvěma zajímavými akcemi na tzv. Černý pátek, které protáhlo až do konce listopadu. Můžete tak beztrestně využít vánočních slev a ještě nakoupit levně telefony Samsung.

V rámci vánoční akce rozdává O2 slevu ve výši 1 000 Kč za každou službu, kterou u operátora využíváte. Slevy jsou k nalezení v mobilní aplikaci, a pokud jste tam v poslední době zabloudili, asi jste nestačili žasnout. Po období Black Friday jsou totiž již vyčerpané slevy zpět, takže můžete výhodněji nakupovat další sadu dárků.

Kromě slevových tisícovek máte teď jedinečnou příležitost díky speciální akci Samsung Black Friday pořídit vybrané telefony za neuvěřitelné ceny. Cena výkonného telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G se díky černému pátku sníží o osm tisíc korun na bezkonkurenčních 11 989 Kč. Speciální nabídka se vztahuje i na Samsung Galaxy Z Flip3 5G, kterému se srazí cena z necelých 27 tisíc na 18 989 Kč. A sleva se nevyhnula ani dalšímu telefonu Samsung Galaxy Z Fold3, který můžete získat o šest tisíc levněji.

Reklama