O2 nabízí chytré cestovní pojištění navázané na roaming

Reklama

Paušální zákazníci O2 si mohou aktivovat pojištění, které se zapne v okamžiku, kdy vyjedou do zahraničí, a vypne hned po návratu.

Operátor tak využívá faktu, že po přejezdu do zahraničí se váš mobil přihlásí do roamingové sítě zahraničního operátora. (Pozor, v případě leteckého zájezdu se tak pojištění aktivuje teprve poté, co po přistání zapnete telefon). Pojištění se vypne v okamžiku, kdy se váš mobil přihlásí zpátky do domácí sítě.

O2 samozřejmě není pojišťovna, službu poskytuje ve spolupráci s firmou Maxima pojišťovna a s asistenční službou Axa Assistance. Nabídka platí ve všech zemích, kde O2 poskytuje roamingové služby, a to za jednotnou cenu 39 Kč za den pro jednotlivce nebo 99 Kč pro rodinu (dva dospělí ve věku 18-70 let, libovolný počet vlastních dětí do 18 let).

Chytré cestovní pojištění od O2 kryje také rizika spojená s onemocněním Covid-19 již v základu bez nutnosti připojištění i v červených a tmavě červených zemích. Službu stačí aktivovat jednou, a to v online samoobsluze Moje O2, na zákaznické lince nebo na kterékoli prodejně O2. Od tohoto okamžiku se o nic nemusíte starat a platbu za pojistné najdete na své měsíční faktuře.

Reklama