O2 nabízí exkluzivní 1Gb/s internet

Reklama

Tam, kde je to technicky možné, nabízí O2 svým zákazníkům pevnolinkový Internet Exklusiv HD. Jeho hlavní vlastností je rychlost 1 000/100 Mb/s. V průběhu dubna je v cenové akci.

Tarif Internet Exklusiv HD zaujme všechny zákazníky, kteří potřebují rychle stahovat data a mít rychlou odezvu. A to ať už se jedná o zákazníky s velkým počtem připojených zařízení v domácnosti, o ty, kteří stahují velké objemy dat nebo fanoušky hraní online her. Samozřejmostí je možnost kombinace s O2 TV, kde při uvedeném internetovém tarifu každý člen domácnosti může sledovat vlastní program a zároveň stahovat velké množství dat, například videa z YouTube nebo pracovat online v cloudu.

Až do konce dubna je možné získat tento tarif s měsíčním zvýhodněním a slevou za kombinaci s mobilním tarifem za 749 Kč měsíčně po celou dobu trvání závazku, standardní měsíční paušál je 949 Kč. Dosud nejrychlejší pevný internet v nabídce je možné pořídit také v rámci balíčku O2 Spolu.

Tarif Internet Exklusiv HD funguje pouze s modemem O2 Smart Box, který je technicky otestován pro přenášení vysokých rychlostí a je schopen uvedenou rychlost přenést prostřednictvím kabelu do domácí sítě nebo bezdrátově pomocí Wi-Fi.

Reklama