O2 nabízí ke svému Smart Boxu kamery a zabezpečovací čidla

Reklama

O2 rozšiřuje možnosti svého chytrého modemu Smart Box. Nově si k němu můžete koupit zabezpečovací sady a zvýšit tak bezpečnost svého domu či bytu.

Nově si mohou zákazníci společnosti O2 vybrat mezi dvěma zvýhodněnými balíčky pro zajištění bezpečnější domácnosti, které obsahují dva senzory a kameru. Balíček pro bezpečný dům nabídne venkovní kameru, senzor na dveře a detektor pohybu. Balíček pro bezpečný byt obsahuje vnitřní kameru, senzor na dveře a detektor kouře.

Vybraný balíček je možné pořídit na splátky za 99 Kč měsíčně po dobu 48 měsíců. Koupí balíčku pro bezpečný dům nebo byt získává zákazník službu O2 Chytrá domácnost pouze za 1 Kč po dobu splácení balíčku. To znamená, že za zařízení a službu Chytrá domácnost zaplatí celkem 100 Kč měsíčně po dobu splácení.

Obraz z kamery je šifrovaný a dostane se k němu jen majitel Smart Boxu. Pokud máte strach, že nebudete zrovna u počítače, když do vašeho domu někdo vnikne, můžete si za 99 Kč měsíčně připlatit padesátihodinové uchovávání záznamu. Všichni zákazníci, kteří si pořídí službu O2 Chytrá domácnost se zvýhodněným balíčkem, získají Zpětné zhlédnutí až do 31. 5. zdarma k vyzkoušení.

Reklama