O2 nabízí na Black Friday slevu na Xiaomi

Reklama

Další Black Friday u O2 je tady, tentokrát s telefony značky Xiaomi. Pokud si zákazník do 30. listopadu zakoupí kampaňový telefon Xiaomi, získává na něj slevu 1 080 Kč. Kromě toho dostane voucher na příslušenství v hodnotě 1000 Kč.

Se slevou si zájemci mohou pořídit například model Redmi Note 9 Pro 128GB. Telefon je vybaven FHD+ displejem (6.67″), osmijádrovým procesorem, čtyřmi zadními a jedním předním fotoaparátem s 16 Mpx. Kompletní nabídka zahrnuje čtyři přístroje: Redmi Note 9 128GB, Redmi Note 9 Pro 128GB, Mi 10T 5G a Mi 10T PRO 5G.

Při nákupu samozřejmě platí kromě slevy i všechny výhody spojené s nákupem operátora. S nastavením služeb jim pomohou online i na prodejnách v rámci O2 Péče poradci O2 Guru. Telefon nebo tablet zákazníkům zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

Reklama