O2 nabízí předplacenku na den

Reklama

O2 přichází se zajímavým konceptem předplacené karty. Místo standardního tarifu nabídne dva druhy balíčků, které se aktivují automaticky, a budou fungovat vždy jen jeden den. Uchytí se nový princip?

Majitelé předplacených karet většinu času sedí u telefonu a čekají, až jim někdo zavolá. Sami volají jen zhruba 6 dnů z měsíce, tvrdí výzkumy O2. A když už volají, nezastavují se většinou u jednoho hovoru. Mají prostě své aktivní dny, kdy vyřizují více záležitosti.

Právě pro ně je určen nový tarif PředplaDENka. V běžných dnech neplatíte nic a můžete jen přijímat hovory a zprávy. Jakmile někam zavoláte, pošlete zprávu, nebo se připojíte k internetu (pozor na smartphony a jejich automatické stahování), aktivuje se jeden z balíčků, který jste si předem objednali.

První z nich se jmenuje Den volání a stojí 20 Kč. Jakmile se aktivuje, můžete celý den volat zdarma do všech sítí a neomezeně přistupovat na internet extrémně pomalou rychlostí 32 kb/s, což stačí na maily a messengery. Odeslání zprávy stojí 2 Kč.

Druhý balíček se jmenuje  Den volání a SMS, pořídíte ho za 25 Kč. Jak už název napovídá, kromě neomezeného volání do všech sítí můžete také neomezeně odesílat zprávy. I v tomto případě je k dispozici pomalý internet pro zprávy a maily.

K oběma balíčkům si můžete pořídit internetový balíček za 150 Kč. Ten obsahuje 500 MB rychlého internetu a při jeho používání pak připojení telefonu k netu neaktivuje nic jiného.

Pokud skutečně budete telefonovat (odchozí hovory) jen šest dní v měsíci, obejdete se bez SMS zpráv a rychlého internetu, zaplatíte O2 120 Kč měsíčně. To je pravděpodobně více, než kolik byste utratili u některého z virtuálních operátorů (při sazbě 2/50 Kč/min tato částka představuje 48 provolaných minut).

Oba tarify/balíčky si musíte aktivovat na infolince nebo v libovolné prodejně O2. Aktuálně platí jen pro stávající zákazníky, v průběhu září by měla být dostupná i pro zákazníky nové.

Reklama