O2 nabízí slevu na skipasy a k tomu horské LTE

Reklama

O2 v rámci svého věrnostního programu nabízí 20% slevu na skipasy do vybraných lyžařských areálů. Na horách přitom už frčí LTE, takže vás ve vašich horských radovánkách nebude omezovat nic, možná jen nedostatek sněhu.

Všichni zákazníci, ať už využívají pevnou linku, mobilní paušál, předplacenou kartu, televizi nebo jakoukoliv jinou službu od O2, mohou využívat věrnostní program O2 Extra Výhody (www.O2extravyhody.cz), Jednou z výhod je pak 20% sleva na skipasy ve skiareálech po celé České republice. Celodenní skipas pro dospělého mohou lyžaři pořídit o pětinu levněji ve skiareálech Herlíkovice, Kamenec, Kozinec, Mariánky, Šachty, Ještěd, Deštné, Kvilda a Zadov.

To není všechno, co O2 ze zimních radovánek nabízí. K dispozici je i 25% sleva na servis lyží či snowboardu ve vybraných prodejnách Intersport, 55% sleva na cestovní pojištění Axa Assistance a jízdenku 1+1 jízdenku zdarma do vybraných evropských destinací s Eurolines.

O2 aktuálně pokrývá řadu lyžařských středisek signálem LTE: Klínovec, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vrchlabí, Benecko, Černý Důl, Deštné v Orlických horách, Zdobnice, Hynčice – Kraličák, Kunčice, Filipovice, Kouty pod Desnou, Červenohorské sedlo, Karlov pod Pradědem, Monínec, Kramolín, Zadov a Špičák.

Reklama