O2 nabízí vánoční volání za 6 Kč/hod

Reklama

O2 rozjíždí na svých předplacených kartách novou výhodu. Za každé dobití budete moci následujících 30 dní volat za skvělou sazbu 6 Kč/hovor. Ten může trvat kvůli omezení sítě maximálně hodinu, pak bude přerušen, ale i tak je to skvělá cena.

Každý, kdo si po 15. listopadu pořídí předplacenou kartu O2, získá automaticky vánoční výhodu dlouhých hovorů. Jakmile kartu dobije, výhoda se mu aktivuje na následujících třicet dní. Dobíjet je přitom možno opakovaně až do konce ledna, za každé dobití (libovolnou částkou) se přičte dalších třicet dní.

Současní majitelé předplacených karet to mají o něco složitější. Po každém dobití si zákazníci s předplacenou kartou vybírají svou odměnu na www.odmenazadobiti.cz. Kromě volání po první minutě zdarma jsou zde připraveny další výhody jako volání na jedno číslo v síti O2 zdarma, volání v síti O2 za 1 Kč/min či neomezené SMS do sítě O2 zdarma. Pokud si zákazník dobije kredit za 300 Kč a více, zvolená výhoda z Odměny za dobití bude platit 30 dní. Při dobití nižší částkou je výhoda platná 7 dní.

V každém případě bude O2 zákazníkům s touto výhodou účtovat vždy pouze první minutu hovoru, která stojí 6 Kč. Další minuty až do konce hovoru jsou zdarma. Pozor, tato cena ale platí jen při volání do sítě O2, na ostatní služby se vztahuje tarif vaší předplacené karty (viz náš Katalog operátorů).

Reklama