O2 nabízí výhody pro majitele předplacenek i paušálů

Reklama

Pokud patříte mezi zákazníky O2 (lhostejno zda s paušálem či předplacenou kartou), můžete od února využívat některé zajímavé slevy na volání a ještě třeba vyhrát volání pro celou rodinu na dva roky takřka zdarma.

Operátor totiž pro své zákazníky připravil hned několik akcí. Majitelé předplacených karet mohou od začátku února telefonovat o víkendech v rámci sítě O2 zdarma. Stačí k tomu, aby si svou kartu předtím dobili, následně jim bezplatné volání vydrží po dobu čtyř víkendů. Dalším dobitím se výhoda prodlužuje, a to i v případě přestávky. Čili pokud si jeden měsíc nedobijete po zmíněných čtyřech týdnech, ale třeba až po šesti, tak budete dva týdny bez víkendového volání zdarma, ihned po dobití se vám ale výhoda zase obnoví.

Noví zákazníci budou mít tuto výhodu aktivní automaticky, ti stávající musí poslat textovou zprávu s heslem SONE na číslo 999 111. Rozhodně také doporučuju registraci na stránkách www.odmenazadobiti.cz, kde po zodpovězení otázky (liší se každý měsíc a vyhrává nejpřesnější odpověď) můžete vyhrát balík telekomunikačních služeb pro celou rodinu. Tento balík obsahuje chytré telefony Samsung a paušály s neomezeným voláním za symbolickou částku 2 Kč měsíčně po dobou dvou let.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci s paušálním programem, tedy pokud využívají tarif Neon M či vyšší, popřípadě Podnikání L a vyšší. Od února si mohou na tři měsíce vyzkoušet tarif, který je o stupeň vyšší, než jejich současný, přičemž paušální poplatek budou platit za tarif nižší. Akce platí pro nové zákazníky, kteří si tak mohou vyzkoušet, zda by jim náhodou nevyhovoval vyšší tarif. Stávající zákazníci mohou akci využít v případě, kdy se rozhodnou přejít na vyšší tarif, než jaký aktuálně využívají.

Reklama