O2 pomáhá lidem získat příspěvek 200 Kč

Reklama

O2 zprostředkovává svým zákazníkům žádost o příspěvek 200 Kč měsíčně na telekomunikační služby, na který mají nárok osoby zdravotně a finančně znevýhodněné.

Od ledna 2023 se státní příspěvek 200 Kč na telekomunikační služby vztahuje nově i na osoby s nízkými příjmy. Společnost O2 ho těmto skupinám lidí zprostředkovává, stejně jako to již několik let dělá u osob se zdravotním znevýhodněním. Slevu lze čerpat na služby mobilních a pevných sítí a nově i na internet.

Příspěvek je možné již od začátku ledna čerpat na mobilní služby, pevné linky a internet. Žádat o příspěvek je možné již nyní, a to nejlépe osobně na prodejnách O2. Ideálně ve všední dny od 8:00 do 18:00 a o víkendech a svátcích od 8:00 do 16:30. Žádost je možné zaslat i poštou. V takovém případě ale musí zákazníci počítat s prodlením o doručovací lhůtu a musí také doložit ověřené kopie některých z požadovaných dokumentů.

Společnost O2 je navíc jediným operátorem na trhu, který přináší osobám se zdravotním postižením speciální telefony a zařízení pro různé úrovně postižení.

Reklama