O2 přidává do tarifů pro mladé Data naplno

Reklama

Všechny tarify pro mladé obsahují nově několik volných dnů, kdy lze čerpat data mimo standardní FUP. Kromě Bena Cristovao se v propagac objeví také rapper YG Moris.

Data naplno jsou od 1. června na celé léto spuštěná ve všech tarifech pro mladé – Můj první tarif má v sobě v rámci jednoho měsíce jeden den plný dat, YOU 5 GB má v sobě tři dny a YOU 20 GB dokonce pět dnů neomezeného surfování. Zákazníci s oblíbeným tarifem YOU NEO, který již v sobě má neomezená data, si můžou na pět dnů v měsíci zapnout nejrychlejší 5G připojení.    

Cena tarifů zůstává stejná, mladí do 26 let si mohou navíc oblíbený YOU NEO stále pořídit se slevou 100 korun. Data naplno jsou nad rámec běžných dat v tarifu zákazníka. Ve chvíli, kdy si je zapne, se mu zastaví na 24 hodin čerpání z jeho tarifu. Pokud spotřebuje všechna svá Data naplno i data z tarifu, může si kdykoliv za 49 korun přikoupit další neomezený den navíc.

Stejně jako v předchozích letech podpoří nabídku tarifů O2 YOU mediální kampaň s tvářemi ze světa hudby. Vedle tradičního a zkušeného interpreta Bena Cristovao se tentokrát objeví charismatický rapper YG Moris.  

Reklama