O2 prodloužilo vysílací práva na FORTUNA:LIGU

Reklama

Společnost O2 prodloužila vysílací práva na českou nejvyšší fotbalovou soutěž o další dvě sezony. Navíc od nového ročníku budou dostupné všechny zápasy FORTUNA:LIGY pouze na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Stanice O2 TV Sport bude nyní z každého kola FORTUNA:LIGY vyrábět čtyři televizní utkání v nejlepší vysílací kvalitě. Další čtyři duely pak nabídne v tzv. streaming kvalitě. Na základě dohody mezi O2 TV a Ligovou fotbalovou asociací, která řídí profesionální soutěže, se bude v soutěžním ročníku 2021/22 hrát převážná většina utkání v sobotu a neděli v novém vysílacím schématu. Odpadnou tak mezi fanoušky nepříliš oblíbené páteční předehrávky nebo pondělní dohrávky.

Televize O2 TV je dostupná pro všechny diváky na českém území. Ke sledování stačí jakékoli připojení k internetu. Exkluzivní stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal přináší kromě kompletní FORTUNA:LIGY také atraktivní hokejovou extraligu, ženský tenisový okruh WTA, basketbalovou Euroligu, show TIKI-TAKA, talkshow Česká ulička, galavečery MMA nebo motoristické sporty. Kanál Premier Sport, který najdou diváci v tarifech O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá, vysílá například anglickou Premier League, turnaje nejprestižnější MMA organizace světa UFC nebo populární NFL.

Reklama