O2 rozdá slevy na zařízení a milion na reklamu

Reklama

O2 odstartovalo další kolo kampaně zaměřené na drobné živnostníky a podnikatele – Dáváme milion. Mezi čtrnáct výherců rozdělí milion korun na reklamu. Prostřednictvím cílených kampaní pomůže s propagací a navýšením návštěvnosti jejich webu nebo pobočky.

Právě startuje již třetí ročník, do kterého se můžete hlásit do konce srpna na webu davamemilion.cz. Pokud to stihnete do 15. srpna, získáte od operátora slevový kupon ve výši 500 Kč na nákup telefonů a příslušenství.

V září vybere odborná porota čtrnáct výherců, z každého kraje jednoho.  Vítězné projekty získají možnost podpořit svůj e-shop nebo prodejnu prostřednictvím propagačního balíčku od O2 Media, který si nastaví přesně na míru. Kromě toho výherci dostanou vybrané mobilní služby a pevný internet na rok zdarma.

V propagačním balíčku od O2 Média si výherci můžou vybrat mezi podporou jejich webových stránek nebo prodejny prostřednictvím jak cílených SMS zpráv, tak e-mailů. Jedinou podmínkou pro přihlášení je, aby firma nebo podnikatel měl alespoň jednu službu od O2.

Reklama