O2 rozdává 750 chytrých telefonů Samsung Galaxy Mini

Reklama

Soutěže, která ve dvou kolech potrvá až do konce ledna, se mohou zúčastnit všichni bez rozdílu operátora. Ve hře je 750 mobilů Samsung Galaxy Mini a neomezený počet balíčků internet v mobilu na měsíc.

Pokud chcete vyhrát některou z cen, zaregistrujte se nejprve do soutěžní aplikace na Facebook stránce www.facebook.com/o2cz a pozvěte do ní všechny své známé. Pokud nalákáte do soutěže alespoň pět známých, získáte hned v dalším kole důležitou výhodu. Registrační kolo začíná už 9. ledna a pokud chcete soutěž využít naplno, měli byste vše stihnout nejpozději do 18. ledna.

Mezi 19. a 31. lednem totiž začnete dostávat informace o tom, kde jsou jednotlivé Samsungy Galaxy Mini ukryté. Soutěžit se bude ve všech krajích České republiky, takže nemusíte mít strach, že by měli obyvatelé Prahy či Brna nějakou velkou výhodu. Jakmile bude zveřejněna příslušná informace, dostane telefon ten, kdo na uvedené místo dorazí jako první. Později dorazivší pak získají internet v mobilu na měsíc zdarma.

Nejzajímavější je ale výhoda, kterou vám operátor dá za nalákání pěti kamarádů. Informaci o umístění telefonů totiž dostanete o cenných patnáct minut dříve než ostatní, máte tak podstatně větší šanci na místo dorazit. A nebojte se, telefonů je 750, na každý kraj jich tedy teoreticky vychází 53, tedy čtyři denně.

Samsung S5570 Galaxy Mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama