O2 rozdává dárky stávajícím zákazníkům – slevu nebo tablet

Reklama

O2 nabízí další dvě nové výhody pro své stávající zákazníky. Pokud používáte tarif Free nebo Neon, můžete získat slevu na internet v mobilu. Dále si můžete koupit tablet Galaxy Tab 2.0 ve zvýhodněném balíčku s mobilním internetem.

Stávající zákazníci O2 mohou získat Mobilní internet za zvýhodněný měsíční paušál, pokud využívají od O2 vybrané hlasové tarify (Free či Neon), Internet na doma nebo O2 TV. Tato nabídka platí i pokud si jednu z těchto služeb zákazník nově pořídí spolu s mobilním internetem.

Zvýhodněná cena u tarifu Mobilní internet M činí 202 Kč namísto standardních 303 Kč, u tarifu Mobilní internet L zaplatíte 303 Kč namísto obvyklých 505 Kč a konečně u tarifu Mobilní internet XL budete muset sáhnout do peněženky pro 555 Kč místo dřívějších 757 Kč.

GALAXY Tab 2 (7.0) Product Image (1)

Pro stávající zákazníky O2 je do konce letošního roku určena také limitovaná nabídka atraktivního sedmipalcového tabletu Samsung Galaxy Tab 2.0 v balíčku s mobilním internetem. Při koupi tohoto tabletu společně s Mobilním internetem M za něj zákazníci měsíčně zaplatí 297 Kč, s tarifem Mobilní internet L pak přijde na 398 Kč a s variantou Mobilní internet XL na 650 Kč. Tato cena zahrnuje měsíční platbu za tablet a zvýhodněný Mobilní internet. Balíček platí dva roky, poté bude zákazník platit už pouze poplatek za mobilní připojení k internetu dle standardního ceníku.

Reklama