O2 rozdává data mladým zákazníkům

Reklama

Zákazníci mladší 27 let mohou od O2 získat ke svému tarifu až 5 GB dat měsíčně. Operátor rozdává data za návštěvu zajímavých míst, sportovní výkony nebo registraci do nejrůznějších programů.

Data jsou rozdávána prostřednictvím služby Datomat, o které jsme vás již informovali například zde.  Až dosud jste v této službě mohli získat data za víčka od Coca Coly. Nová akce je určena mladým lidem pod 27 let, kteří využívají tarif Kůl 2 GB, FREE CZ nebo FREE Evropa.

Nabídka platí i pro nové zákazníky, kteří po registraci získají 20 GB a mají 6 měsíců na to, aby přešli k O2 a získaná data využili. Mezi další možnosti, jak získat data zdarma, je najít je v jedné z takřka deseti tisíc datových bran rozmístěných například na hradech a zámcích, na rozhlednách, v muzeích, v knihovnách, parcích. Data jsou rozdávána i za účast ve sportovních aktivitách a online hrách (např. RunCzech) nebo za přihlášení projektu do SmartUp od Nadace O2.

Nasbíraná data se budou zákazníkům střádat v Datomatu a jejich platnost bude šest měsíců. Z nastřádaných dat si mladí mohou každý měsíc ke svému tarifu přidat až 5 GB. V praxi to znamená, že pokud zákazník během října v rámci svých aktivit nasbírá 18 GB mobilních dat, může například využít 5 GB v prosinci, 3 GB v lednu, 5 GB v únoru a 5 GB v březnu.

Reklama