O2 rozjíždí další datamánii, víc dat už v Česku nedostanete

Reklama

O2 po roce obnovuje svoji akci – Datamánii. Na stejnojmenném webu si můžete objednat předplacenku s FUP 100 GB za neskutečně nízkou cenu 300 Kč za 30 dní. Bohužel ale funguje jen v Česku.

Předplacená karta se prodává jen na webu www.datamanie.cz, a to za 300 Kč s kreditem 300 Kč. Pokud zaplatíte online, dostanete kartu domů kurýrem zdarma. Příznivci dobírky si připlatí 59 Kč. Kartu je potřeba aktivovat nejpozději do konce roku 2022. Karty budou v prodeji do 15. srpna nebo do vyprodání předem neupřesněných zásob, podle toho, co nastane déle.

Karta obsahuje datový balíček s FUP, které je v Česku nevídané – 100 GB. Operátor její využití nijak neomezuje, můžete ji vložit do mobilu, tabletu nebo modemu, do je na vás. Za tento datový objem si řekne operátor o 300 Kč, a pokud zajistíte pravidelné dobíjení, tak můžete této výhody využívat neomezeně dlouho.

Kromě datování lze s kartou samozřejmě i telefonovat, a to za 15 Kč na den. Tento balíček aktivuje první odchozí hovor v daném dni a platí pak do konce daného dne. Kdo nevolá vůbec, neplatí, kdo provolá třeba jen pár sekund, zaplatí 15 Kč. Odeslání jedné SMS vyjde na 2 Kč.

Uvedený předplacenkový tarif funguje, pokud pravidelně dobíjíte. Jakmile máte po 30 dnech v kreditu aspoň 300 Kč, operátor si je strhne a poskytne vám výhody na dalších 30 dní. Až dosud to vypadá příliš ideálně. A teď přichází zásadní nevýhoda. Karta funguje pouze v České republice. Ani volání, ani SMS, ani data nemůžete vyvézt za hraniční kameny, a to dokonce ani v rámci Evropské unie.

Reklama