O2 Security ochrání mobil i domácí Wi-Fi

Reklama

O2 se rozhodlo vzít bezpečí svých zákazníků do vlastních rukou. Nabízí proto službu O2 Security, která ochrání vaše zařízení dřív, než jim něco stihne hrozit.

O2 Security stojí 29 Kč pro mobilní zařízení a 49 Kč měsíčně pro domácí sítě. Za tento poplatek bude O2 prověřovat veškerý datový provoz už na své straně, takže nemusíte mít doma firewall, antivirový program, ani jiné ochrany. Taky se nemusíte starat o pravidelné aktualizace virových databází a instalování záplat.

Jak O2 Security funguje? Jakmile se připojíte k internetu, začne prověřovat veškeré vaše požadavky. Pokud se pokusíte stáhnout škodlivý program, vstoupit na nebezpečnou webovou stránku nebo na stránku, která obsahuje phishingový útok, váš mobil vás upozorní na nebezpečí a síť O2 danou aktivitu zablokuje.

Hlavní výhoda spočívá právě v tom, že se uživatel nemusí o nic starat. Sebelepší antivirový program je k ničemu, pokud ho pravidelně neaktualizujete a nemáte ho správně nastavený. O2 se o všechny tyto otravné záležitosti postará určitě lépe než většina uživatelů. Jejich ochrana navíc nesnižuje výkon mobilů, tabletů a počítačů v domácnostech, všechno běží na serverech O2.

 

Reklama