O2 si chválí vánoční akci

Reklama

Všichni zákazníci O2 si mohli o letošních Vánocích vygenerovat voucher na slevu 1 000 Kč za každou službu, kterou u operátora využívají. O2 se chlubí dobrými výsledky vánoční akce.

Výše uvedené možnosti využil před Vánoci každý pátý zákazník. Výrazně přitom vzrostl zájem o 5G telefony. Jejich prodeje se meziročně zvýšily o 760 %. Mezi nejoblíbenějšími telefony, které se v O2 v předvánočním čase prodávaly, patřily Samsung Galaxy A52s 5G, realme 8 5G a Xiaomi Redmi Note 10 5G.

To, že si zákazníci O2 rozbalili pod stromečkem nový telefon, dokládají i provozní statistiky. Mezi Štědrým dnem a Silvestrem se k síti O2 připojilo téměř 150 tisíc nových zařízení. Počet zákazníků, kteří díky kampani začali využívat aplikaci nebo webové rozhraní Moje O2, kde se generovaly poukázky na slevu 1 000 Kč, překonal v prosinci jeden milion uživatelů. Meziročně tak zájem o on-line samoobsluhu vzrostl o více než 35 %. Po loňském roce spojeném s lockdowny tak návštěvnost kamenných poboček vzrostla o desítky procent, prodeje přes e-shop se oproti loňským Vánocům téměř zdvojnásobily.

Reklama